E–R 09.00–17.00 tel 7 303 570, skype mpreklaamtrukk, e-post mpreklaam[at]mpreklaam.ee

Kuidas tellida?

Toodete tellimiseks täitke ja esitage palun meie kodulehel olev päringuvorm: valige sobivad tooted, toote värvid, suurused ja kogused.

Toodete hinnad kodulehel sisaldavad ainult toote võimalikku minimaalset maksumust-konkreetsed hinnad sõltuvad tellitavast kogusest ja soovitud personaliseerimisest.
 Hindadele lisandub käibemaks.

Pange päringuvormiga kaasa kujundusfail või kirjeldage kuhu, mitme värviga, kui suurelt jne. soovite toodete personaliseerimist. Toodete personaliseerimiseks on erinevaid võimalusi: tampotrükk, siiditrükk, kuumpresstrükk, lasergraveering, tikand.


Et meiepoolne töö kujundusega kulgeks viivitusteta, tuleks graafika esitada vektoriaalsel kujul ehk ühes nendest formaatidest:

  • CorelDraw (cdr)
  • Adobe Acrobat (pdf)
  • Adobe Illustrator (ai)
  • Encapsulated Postscript (eps)

Lisakujundustöödel hinnad on kokkuleppel.

Lisaks kohustuslikele lahtritele on teil võimalus lisalahtrisse panna kirja ka täiendavat infot ja küsimusi.

Kui meie kodulehel ei ole teid huvitavat toodet või teenust, saate ära täita ja esitada kodulehel oleva eritellimusvormi.

Teie poolt esitatud info ja soovi alusel koostame teile hinnapakkumise, vajadusel eelnevalt teiega ühendust võttes.

Meie poolt esitatud pakkumine ei ole siduv kuni teiepoolse kinnituseni. Kui olete pakkumise kinnitanud, kehtib see vastastikuse tellimuslepinguna, mille alusel esitame teile arve. Tellimust asume täitma peale esitatud arve tasumist. Tootjapoolsete hinnamuutuste korral perioodil tellimuse esitamisest kuni arve tasumiseni jätame endale õiguse vajadusel hindu korrigeerida.

Tellimuse täitmise tähtajad

Tellimuse täitmise tähtajad sõltuvad kauba laoseisust. Keskmine täitmise tähtaeg toodetele on 1...4 nädalat. Täpse tarneaja anname teile teada peale tellimuse kinnitamist. Palume esitada tellimused ajavaruga, kuna kauba lattu saabumisel ja transpordil võib esineda muudatusi.

Kauba saate kätte kätte meie kontorist Tartus, Kalevi 51 või lisatasu eest kulleriga teie soovitud aadressile.

Privaatsus

Kõik teie poolt edastatud andmeid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja vajadusel täiendava informatsiooni andmiseks. Kinnitame, et teie andmeid käsitletakse konfidentsiaalselt ning ei avaldata kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna üksikisikute andmekaitse ja eraelu puutumatuse kaitse üldise andmekaitse määruse (EL) 2016/679 (EL) 2016/679 alusel ning Teie isikuandmete turvalisuse tagamiseks teavitame Teid isikuandmete töötlemise eesmärkidest ja põhimõtetest meie ettevõttes.

MP-Reklaamtrükk OÜ päringukeskkonna www.mpreklaam.ee isikuandmete vastutav töötleja on MP-Reklaamtrükk OÜ (registrikood 10212594) asukohaga Kalevi tn 51 Tartu, tel 7303 570 ja e-post  mpreklaam@mpreklaam.ee.

Milliseid isikuandmeid töödeldakse

Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress; kauba kohaletoimetamise aadress; pangakonto number; kaupade ja teenuste maksumus ja päringutega seotud andmed.

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse

Teie isikuandmete töötlemine on seaduslikult põhjendatud Administraatori huvidega  majandustegevuse tähenduses - oma toodete ja teenuste edendamiseks.

Isikuandmeid kasutatakse kliendi päringute ja tellimuste töötlemiseks, kauba kohaletoimetamiseks ning otsepostituste edastamiseks.

Isikuandmed edastatakse päringukeskkonna klienditoele päringute, ostude ja ostuajaloo haldamiseks ning kliendi probleemide lahendamiseks. Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse transporditeenuse pakkujale ka kliendi aadress.

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Isikuandmeid hoitakse zone.ee serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriikide või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil.

Juurdepääs isikuandmetele on MP-Reklaamtrükk OÜ töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada päringukeskkonna kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Päringukeskkond rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmete edastamine MP-Reklaamtrükk OÜ volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkujale ja andmemajutusele) toimub päringukeskkonna ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejad on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

Nõusoleku tagasivõtmine 

Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti teel. 

Kustutamine

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi. 

Otseturustusteated

E-posti aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturundusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide või võtta ühendust klienditoega. Teie isikuandmeid säilitatakse meie toodete ja teenuste turundamiseks vajaliku aja jooksul, kuid mitte kauem kui kümme aastat.

Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest kliendituge e-posti teel (vastav teave tuleb esitada selgelt ja eraldi igasugusest muust teabest).

Vaidluste lahendamine

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel (tel 7303570, mpreklaam@mpreklaam.ee). Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

Klienditeenindus

Kui Teil tekib täiendavaid küsimusi, siis võtke meiega ühendust telefonil (+372) 7 303 570 või e-kirjaga mpreklaam@mpreklaam.ee.