Kategooriad

mpreklaam.ee ostetud toodete Müügitingimused

 

Kuidas tellida?

Toodete tellimiseks palun täitke ja saatke ära toodete juures olev päringuvorm: valige sobivad tooted, soovitud värvus, suurused ja kogused. Meieni jõudnud info alusel koostame Teile hinnapakkumise, vajadusel võtame Teiega eelnevalt ka ühendust. Meie poolt esitatud pakkumine ei ole siduv kuni teiepoolse kinnituseni - me ei küsi kohe raha, pange oma soovid kirja ja aitame Teil valiku teha!

Toodete hinnad kodulehel sisaldavad ainult toote võimalikku minimaalset maksumust-konkreetsed hinnad sõltuvad tellitavast kogusest ja soovitud personaliseerimisest.Hindadele lisandub käibemaks.

Pange päringuvormiga kaasa kujundusfail või kirjeldage kuhu, mitme värviga, kui suurelt jne. soovite toodete personaliseerimist. Toodete personaliseerimiseks on erinevaid võimalusi: tampotrükk, siiditrükk, kuumpresstrükk, lasergraveering, tikand.


Et meiepoolne töö kujundusega kulgeks viivitusteta, tuleks graafika esitada vektoriaalsel kujul ehk ühes nendest formaatidest:

  • CorelDraw (cdr)
  • Adobe Acrobat (pdf)
  • Adobe Illustrator (ai)
  • Encapsulated Postscript (eps)

Lisakujundustöödel hinnad on kokkuleppel.

Lisaks kohustuslikele lahtritele on teil võimalus lisalahtrisse panna kirja ka täiendavat infot ja küsimusi.

Teie poolt esitatud info ja soovi alusel koostame teile hinnapakkumise, vajadusel eelnevalt teiega ühendust võttes.

Meie poolt esitatud pakkumine ei ole siduv kuni teiepoolse kinnituseni. Kui olete pakkumise kinnitanud, kehtib see vastastikuse tellimuslepinguna, mille alusel esitame teile arve. Tellimust asume täitma peale esitatud arve tasumist. Tootjapoolsete hinnamuutuste korral perioodil tellimuse esitamisest kuni arve tasumiseni jätame endale õiguse vajadusel hindu korrigeerida.

 

Tellimuse täitmise tähtajad

Tellimuse täitmise tähtajad sõltuvad kauba laoseisust. Keskmine täitmise tähtaeg toodetele on 1...4 nädalat.Täpse tarneaja anname teile teada peale tellimuse kinnitamist. Palume esitada tellimused ajavaruga, kuna kauba lattu saabumisel ja transpordil võib esineda muudatusi.

Kauba saate kätte kätte meie kontorist Tartus, Kalevi 51 (soovi korralkontaktivabalt ) või lisatasu eest kulleriga teie soovitud aadressile.

 

Privaatsus

Kõik teie poolt edastatud andmeid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja vajadusel täiendava informatsiooni andmiseks. Kinnitame, et teie andmeid käsitletakse konfidentsiaalselt ning ei avaldata kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna üksikisikute andmekaitse ja eraelu puutumatuse kaitse üldise andmekaitse määruse (EL) 2016/679 (EL) 2016/679 alusel ning Teie isikuandmete turvalisuse tagamiseks teavitame Teid isikuandmete töötlemise eesmärkidest ja põhimõtetest meie ettevõttes.

MP-Reklaamtrükk OÜ päringukeskkonna www.mpreklaam.ee isikuandmete vastutav töötleja on MP-Reklaamtrükk OÜ (registrikood 10212594) asukohaga Kalevi tn 51 Tartu, tel 7303 570 ja e-post  mpreklaam@mpreklaam.ee.

 

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.Vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele ei kohane taganemisõigus  toodetele, mis on valmistatud tellija esitatud tingimuste kohaselt(tootele on kantud tellija logo, erikujundus või tooted on valmistatud vastavalt tellija esitatud tingimuste kohaselt).

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile mpreklaam@mpreklaam.ee   hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile mpreklaam@mpreklaam.ee või helistada telefonil +372 7303570.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

 

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile mpreklaam@mpreklaam.ee .

...