E–R 09.00–17.00 tel 7 303 570, skype mpreklaamtrukk, e-post mpreklaam[at]mpreklaam.ee

Toetame

Oleme heaks partneriks erinevatel mittetulunduslikel projektidel. Et iga eduka firma võimaluseks ja mõneti ka kohustuseks on anda panus oma ümbruse parendamisse, oleme ka meie seda teed läinud.

Tartu Tudengipäevad

Et asume Tartus ja tegemist on tudengite linnaga, tundub loogiline, et aktiivseid ja toredaid noori nende ettevõtmistes toetame. Nõnda saigi korraldustoimkond meilt kenad särgid, mida kandes kõik vahvad ideed ellu said viidud. Loodetavasti said paljud linnaelanikud neist osa.

Lions

Lionsite ülemaailmne organisatsioon on juba aastakümneid ulatanud abikäe erinevaile abivajajaile üle maailma. Nii annab MP-Reklaamtrükk ka oma panuse, et veel rohkem heategusid saaks korda saadetud.

Jõgeva Rahvajooks ja Jõgeva Rattaralli

Rahvasport on Eestis muutumas üha populaarsemaks ning oleme andnud oma panuse Jõgevamaal toimuvale Jõgeva Rahvajooksule ja Jõgeva Rattarallile. Mõlema ürituse näol on tegemist ambitsioonika ettevõtmisega areneda suurteks rahvaspordiüritusteks Eestis, kuhu tullakse osalema ka lähiriikidest. Samuti on mõlemad üritused tõusmaks olulisteks turismiüritusteks Jõgevamaal, mis tutvustavad piirkonda ning sealset kaunist keskkonda.

Oleme abiks selle noore, kuid eduka ettevõtmise eesmärkide täitmisel!